Biuro czynne pn-pt 7.00 - 15.00
en

Zbuduj z nami swój wymarzony dom

JUST HOUSEDlaczego warto nas wybrać?


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA


BEZPŁATNA WYCENA 


MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI


20 LAT DOŚWIADCZENIAO Nas 


JUST HOUSE Sp. z o.o. 

Jesteśmy producentem małych, prefabrykowanych konstrukcji drewnianych, tworzonych w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zaczerpnięte z budowy tradycyjnych konstrukcji mieszkalnych z drewna. 

Oferowane przez nas konstrukcje charakteryzują się niepowtarzalnym mikroklimatem. Wyróżnia je także niezwykle estetyczny wygląd oraz wyjątkowe właściwości zatrzymywania ciepła. Bazując na fachowej wiedzy oraz długoletnim doświadczeniu, nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby w pełni zrealizować marzenia klienta. 

Nasz nieustający, wszechstronny rozwój przeobraża się w coraz to wspanialsze budowle, tworzone przede wszystkim z myślą o człowieku, który w nich zamieszka. 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, podczas każdej budowy mamy na uwadze indywidualne potrzeby mieszkaniowe każdego z naszych klientów.
Wizualizacje domku 35m2


Zastanawiasz się nad budową domu ale wahasz się gdyż nie masz pewności czy będzie wyglądał on tak jak sobie go wyobrażasz?

W naszej ofercie znajdują się także wizualizacje projektów, więc jeśli ciekawi Was jak będzie w rzeczywistości wyglądał Wasz nowy dom, pokażemy Wam go jeszcze przed rozpoczęciem budowy! 

Przykładowe rzuty wnętrza domku 35 m2 Rzuty parteru Rzuty poddasza 

z dwiema sypialniamiRzuty poddasza

 z trzema sypialniami


.


.

Najczęściej zadawane pytania


1. Z jakiego drewna budujemy?

Budując nasze domy drewniane, bazujemy tylko na drewnie wysokiej jakości. Jest to drewno suszone, czterostronnie strugane. Posiada ono wyższą od tradycyjnych wytrzymałość i właściwości izolacyjne. Ponadto pozwala na swobodę architektoniczną, dzięki czemu produkujemy nie tylko domki drewniane, ale również tarasy, balkony, altany czy wiaty garażowe.

2. Jakie wymiary ma domek o powierzchni 35 m2 ? 

Standardowy domek o powierzchni 35 m2 ma 7 m. długości, 5 m. szerokości oraz 6 m. wysokości. Dom ten ma aż  58 m2 powierzchni użytkowej po podłodze (29 m2 na parterze oraz 29 m2 na poddaszu).

Zajmujemy się również indywidualnymi projektami, wystarczy wysłać na nasz adres mailowy projekt lub szkic z wymiarami a przygotujemy bezpłatną wycenę dla klienta. 

magda@just-house.eu

3. Czy wykonujemy fundamenty po domek? 

Tak, w opcji dodatkowej wykonujemy płyty fundamentowe lub stopy fundamentowe w zależności od wyboru klienta. 

4. Czy budujemy domy na terenie całej Polski?

Tak, budujemy domy na terenie całej Polski. Domy mobilne sprzedajemy także w Europie. 

5. Czy można zakupić samą konstrukcję domku? 

Tak, w naszej ofercie można znaleźć cztery stopnie wykończenia domku. Stan A,B,C,D. Od budowy samej konstrukcji, do stanu surowego zamkniętego po stan deweloperski. 

Samą konstrukcję można zamówić także bez usługi montażu.  Klient dostaje wówczas od nas konstrukcję złożoną w gotowe podzespoły do samodzielnego montażu wraz z instrukcją jej złożenia. 

Należy także pamiętać że do każdego klienta podchodzimy indywidulanie, gdyż zależy nam pełnym zadowoleniu naszych klientów.  

6. Jaki jest czas postawienia domku 35 m2 ? 

Zależy to od stopnia wykończenia domu. Samą konstrukcję postawimy u klienta w jeden dzień. Stan surowy zamknięty trwa około 10 dni, wykończenie do stanu deweloperskiego trwa do około 4 tygodni. 


Zbuduj z nami Twój wymarzony dom